سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_b.802.jpg

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از برقراری اولین پرواز خرم‌آباد به نجف اشرف در ۱۳ شهریور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان احمدرضا دالوند در جلسه هماهنگی پرواز زائرین به نجف اشرف در ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: با تلاش مدیریت ارشد استان پرواز از فرودگاه خرم آباد به نجف اشرف برقرار شد.

وی افزود: اولین پرواز اربعین ۱۳ شهریور از فرودگاه خرم آباد توسط شرکت ایران ایر با هواپیمای ایرباس۳۲۰ و همچنین برگشت همین پرواز ۱۸ شهریور از نجف اشرف به مقصد خرم آباد رخ خواهد داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطر نشان کرد: تاریخ باز شدن سایت فروش بلیط توسط رسانه ملی و خبرگزاری‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: به دلیل اینکه فروش بلیط بصورت سراسری انجام می‌شود مردم استان که قصد سفر زیارتی در ایام اربعین به کشور عراق را دارند باید در اولین فرصت ثبت‌نام کنند.

دالوند به دستور کار دوم جلسه مبنی بر ستاد خدمات سفر و موضوع خدمات‌دهی به زوار اربعین اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بیشتر مردم برای زیارت و سفر به کشور عراق مسیری را انتخاب می‌کنند که از لرستان عبور می‌کند باید آمادگی لازم را در پذیرایی از زوار را داشته باشیم.

وی بیان کرد: امروز با حضور دستگاه‌های خدمات‌رسان برنامه‌ریزی شد تا در برگشت زوارین اربعین که از لرستان عبور می‌کنند آمادگی کامل را برای خدمات‌دهی داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید