سایز فونت

 

 

 

 

b_300_0_16777215_00_images_bohran0006.jpg

 

 

مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان با بیان اینکه موضوع شنیده شدن صدایی شبیه به صدای انفجار در خرم آباد در حال بررسی است افزود: جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، مهدی پازوکی بامداد سه‌شنبه، با بیان اینکه مقارن ساعت ۲۲ دوشنبه مورخ سوم مهر ماه ۱۴۰۲، صدای شبیه به انفجار در برخی مناطق شهر خرم‌آباد شنیده شد که براساس رصدی که از سوی دستگاه‌های امدادی و عملیاتی انجام شد، تاکنون گزارشی در مورد خسارت در مناطق مختلف شهر خرم‌آباد گزارش نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان با اشاره به اینکه موضوعی که باعث نگرانی مردم خرم‌آباد و شهروندان عزیز باشد وجود ندارد، افزود: موضوع از سوی دستگاه‌های امدادی و دستگاه‌های عضو مدیریت بحران استان در حال بررسی است و به محض اینکه منشا صدای شنیده شده مشخص شود به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید

وی افزود: تا کنون هیچ موضوع نگران کننده ای گزارش نشده و نیروهای عضو ستاد مدیریت بحران و نیروهای عملیاتی در حال رصد موضوع هستند.

هیچ خسارتی در خرم‌آباد اعلام نشده است

پازوکی افزود: با توجه به اینکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر وقوع انفجار به ستاد مدیریت بحران اعلام نشده است
هیچ خسارتی نیز اعلام نشده است و فقط صدایی شنیده شده است.

موضوع زلزله در خرم آباد منتفی است
مدیرکل مدیریت بحران استان با بیان اینکه موضوع زلزله به صورت کلی مردود است افزود: طی ارتباط مستقیم با موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این موضوع بررسی شد و هیچ گونه زلزله‌ای در آن ساعت در خرم‌آباد ثبت نشده است.

📎 ۴ مهر ۱۴۰۲
🇮🇷اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید