سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_bohran.22.03.1403.jpg

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: شناسایی عوامل ایجاد حریق در اراضی این استان در دستور کار نیروهای امنیتی است.

 مهدی پازوکی سه‌شنبه شب با اشاره به وقوع حریق در برخی از مناطق لرستان افزود: اراضی این استان بدلیل بارندگی‌های بهاری از پوشش گیاهی مناسبی برخوردار شده‌ و همین عامل بر احتمال آتش سوزی در مراتع منطقه افزوده‌ است.

وی بیان کرد: اصابت صاعقه در روز گذشته سبب وقوع آتش‌سوزی در برخی از مناطق لرستان شد، اما حریق اراضی این استان در روزهای اخیر به دلیل عامل انسانی بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با تأکید به اینکه شناسایی عوامل حریق در اراضی استان در دستور کار نیروهای امنیتی قرار دارد، بیان کرد: آتش‌سوزی در شهرستان‌های کوهدشت و چگنی گسترده گزارش شده‌ است.

پازوکی با بیان اینکه یک فروند بالگرد از سازمان مدیریت بحران کشور برای انتقال نیروهای امدادی به مناطق کوهدشت اعزام شده است، بیان کرد: وزش باد شدید، حریق اراضی این شهرستان را ادامه‌دار کرده‌ است.

وی با اشاره به اعزام نیروهای امدادی، مردمی، نظامی، سازمان‌های مردم‌نهاد و بسیج برای مهار حریق به مناطق کوهدشت اظهار امیدواری کرد این آتش‌سوزی امشب مهار شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: حریق در برخی از اراضی کوهدشت صبح امروز مهار شده بود، اما وزش باد شدید عملیات اطفاء را دشوار و ادامه‌دار کرده‌است.

امروز ۹ نقطه از عرصه های ملی شهرستان های چگنی و کوهدشت استان لرستان دچار حریق شد.

 

منبع: خبرگزاری  ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید