سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_bohrn.24.03.1403.jpg

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: شناسایی و برخورد قاطع با عوامل ایجاد حریق در اراضی این استان در دستور کار نیرو‌های امنیتی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان لرستان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با اشاره به وقوع حریق در برخی از مناطق لرستان گفت: اراضی این استان بدلیل بارندگی‌های بهاری از پوشش گیاهی مناسبی برخوردار شده و همین عامل بر احتمال آتش سوزی در مراتع منطقه افزوده است.
 
مهدی پازوکی گفت: اصابت صاعقه در روز گذشته سبب وقوع آتش‌سوزی در برخی از مناطق لرستان شد، اما حریق اراضی این استان در روز‌های اخیر به دلیل عامل انسانی بود.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با تأکید به اینکه شناسایی عوامل حریق در اراضی استان در دستور کار نیرو‌های امنیتی قرار دارد، بیان کرد: آتش‌سوزی در شهرستان‌های کوهدشت و چگنی گسترده گزارش شده است.
 
پازوکی با بیان اینکه یک فروند بالگرد از سازمان مدیریت بحران کشور برای انتقال نیرو‌های امدادی به مناطق کوهدشت اعزام شده است، بیان کرد: وزش باد شدید، حریق اراضی این شهرستان را ادامه‌دار کرده است.
 
وی با اشاره به اعزام نیرو‌های امدادی، مردمی، نظامی، سازمان‌های مردم‌نهاد و بسیج برای مهار حریق به مناطق کوهدشت اظهار امیدواری کرد این آتش‌سوزی بزودی مهار شود.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: حریق در برخی از اراضی کوهدشت صبح دیروز مهار شده بود، اما وزش باد شدید عملیات اطفاء را دشوار و ادامه‌ دار کرده‌ است.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید