سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_bohran0009.jpg

 

 

فرماندار دلفان با اشاره به مسدود شدن راه ارتباطی ۲۰۰ روستا به دلیل بارش برف، از تعطیل بودن مدارس این شهرستان در نوبت صبح روز پنج شنبه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اصغر قهرمانی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها، اظهار داشت: بر اثر بارش سنگین برف راه ارتباطی ۲۰۰ روستای دلفان با مرکز این شهرستان مسدود شده است و با توجه به ادامه داشتن بارش و ایجاد کولاک امکان بسته شدن روستاهای بیشتری نیز وجود دارد.

وی، اظهار کرد: با وجود بارش برف سنگین با تلاش راهداران محورهای اصلی نورآباد به خرم آباد و کرمانشاه باز است، اما به سبب لغزندگی جاده‌ها تردد بدون استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر نیست، همچنین راه ارتباطی نورآباد به نهاوند کاملاً مسدود است و همشهریان از تردد در این مسیر خودداری کنند.

فرماندار دلفان، از رانندگان خواست تا پایان فعالیت این سامانه در صورت امکان از تردد در مسیرهای ارتباطی شهرستان دلفان خودداری کنند تا با مشکل مواجه نشوند.

قهرمانی، عنوان کرد: بارش برف از صبح امروز در دلفان آغاز شده و تاکنون ادامه دارد و به دلیل برودت هوا و یخبندان، فردا (پنج شنبه) همه مدارس در مقاطع مختلف در شیفت صبح تعطیل است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید