سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_b.000015.jpg

استاندار لرستان:
ماموریت شورای پدافند غیرعامل پیشگیری از بحران‌هاست

استاندار لرستان با اشاره به گستردگی ساختار پدافند غیر عامل، عنوان کرد: بیشترین تاکید و ماموریت شورای پدافند غیرعامل در استان مصو‌ن‌سازی و پیشگیری از ایجاد بحران‌هاست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار ظهر پنج‌شنبه در نخستین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان لرستان در سال جاری ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان با اشاره به گستردگی ساختار پدافند غیر عامل، عنوان کرد: بیشترین تاکید و ماموریت شورای پدافند غیرعامل در استان مصو‌ن‌سازی و پیشگیری از ایجاد بحران‌هاست.

استاندار لرستان تاکید کرد: کارگروه‌های ۱۱ گانه در استان در سلسله جلسات مختلف موظف هستند بررسی‌های لازم را با امکاناتی که در اختیار دارند برای جلوگیری از بحران‌های احتمالی داشته باشند.

🔹پیش‌بینی بارش‌های زودهنگام در شهریورماه در لرستان

زیویار با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران استان برای اواخر شهریور ماه بارش‌های زود هنگام را پیش‌بینی کرده است افزود: در این‌باره لازم است اقدامات لازم برای لایروبی رودخانه‌های داخل شهرها صورت پذیرد و در این‌باره حتی اگر خلا قانونی وجود دارد در قالب ستاد مدیریت بحران و یا شورای پدافند غیرعامل اقدامات لازم به عمل آید که خساراتی متوجه زندگی و اموال مردم نشود.


استاندار لرستان در این جلسه رسیدگی به بندهای خاکی سدهای مستهلک استان را یکی دیگر از اقدامات شورای پدافند غیرعامل استان برشمرد و افزود: ساخت خطوط لوله گاز و استفاده از سوخت دوم به‌ویژه در ایام پاییز و زمستان که ممکن است باعث ناترازی در مصرف گاز شود مورد تاکید است.

 ۲۹ تیرماه ۱۴۰۲
اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید