سایز فونت

 

 

b_300_0_16777215_00_images_b.532.jpg

 

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: با شدت گرفتن بارش‌ها در لرستان و احتمال سرریز سدها ستاد مدیریت بحران در استانداری تشکیل، یک روستا تخلیه و چندین اردوگاه اسکان اضطراری در روستاهای ازنا و پلدختر برپا شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مرتضی مرادی‌پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: تا ساعت ۲۲ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ اردوگاه‌های اسکان اضطراری در شهرستان‌های ازنا و پلدختر برپا شده و جمعیت هلال احمر اماکن امن متعددی را برای افزایش این اردوگاه‌ها در صورت لزوم مشخص و در جلسه ستاد بحران استانداری لرستان مطرح کرده است.

وی افزود: امروز انبارهای امدادی شهرستان‌های استان لرستان شارژ مجدد شد و امشب تیم‌های واکنش سریع هلال احمر در لرستان و استان‌های مجاور در آماده‌باش کامل هستند.

مرادی‌پور افزود: بعداز ظهر امروز روستای کمندان در مجاورت سد کمندان در شهرستان ازنا به پیشنهاد هلال احمر تخلیه شد.

وی ادامه داد: هم اکنون آب‌گرفتگی در بعضی معابر شهری دیده می‌شود و تا این لحظه ۲ منزل مسکونی در شهر خرم‌آباد تخلیه شده‌است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: وضعیت در دیگر استان‌های غربی با ثبات است اما احتمال سرریز سدها در کردستان و سیلاب در کرمانشاه تمامی خودروهای نجات، آمبولانس‌ها و تیم‌های امدادی هلال احمر را در حالت آماده باش کامل در آورده‌است.

منبع: خبرگزاری برنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید